Tipuri de evenimente

EVENIMENTE – REZERVARE

0368435012 / 0757165458

CONTACT

EVENIMENTE – REZERVARE

0368435012 / 0757165458

CONTACT

SALA DE CONFERINTE IN RASNOV

Max International va pune la dispozitie o sala de conferinte cu o capacitate de 100 de locuri, care dispune de echipamente moderne necesare pentru sustinerea oricarui tip de eveniment. Dorim sa ne asiguram de reusita evenimentului dvs, de aceea va punem la dispozitie un video proiector, Flipchart, ecran de proiectie, Wi-Fi, dar si servicii de coffee break si meniuri diverse si bogate. De asemenea, in functie de dorinte, putem aranja mesele dupa dorinta dumneavoastra. Iar in pauze, va invitam sa va bucurati de privelistea din inima naturii, pe care v-o ofera masivul Bucegi.

Echipa noastra va sta la dispozitie pentru a se asigura de reusita evenimentului dvs. In functie de necesitati, ne putem adapta rapid pentru a fi cu adevarat alaturi de dumneavoastra!

SALA DE CONFERINTE IN RASNOV

Max International va pune la dispozitie o sala de conferinte cu o capacitate de 100 de locuri, care dispune de echipamente moderne necesare pentru sustinerea oricarui tip de eveniment. Dorim sa ne asiguram de reusita evenimentului dvs, de aceea va punem la dispozitie un video proiector, Flipchart, ecran de proiectie, Wi-Fi, dar si servicii de coffee break si meniuri diverse si bogate. De asemenea, in functie de dorinte, putem aranja mesele dupa dorinta dumneavoastra. Iar in pauze, va invitam sa va bucurati de privelistea din inima naturii, pe care v-o ofera masivul Bucegi.

Echipa noastra va sta la dispozitie pentru a se asigura de reusita evenimentului dvs. In functie de necesitati, ne putem adapta rapid pentru a fi cu adevarat alaturi de dumneavoastra!

LOCATIE TEAM BUILDING IN RASNOV

Hotelul Max International va ofera la alegere o suita diversa de 32 camere cu capacitate de 75 de locuri. Pe langa acestea, putem suplimenta cu paturi de cate o persoana, astfel incat putem in final adauga inca 16 paturi de o persoana. Detinem o sala de conferinte care este dotata cu toate echipamente necesare organizarii unui eveniment de business potrivit. Aditional, putem oferi si acces la sala noastra de fitness, la sauna, servicii de masaj, tir cu arcul, biliard, darts, tenis de masa, carti, remi, vizionare filme/meciuri, activitati in aer liber si drumetii.

In plus, puteti beneficia de meniul nostru bogat, variat, ales cu grija, dar si pauze de coffee break. Vom aranja mesele in functie de tipul de eveniment organizat.

LOCATIE TEAM BUILDING IN RASNOV

Hotelul Max International va ofera la alegere o suita diversa de 32 camere cu capacitate de 75 de locuri. Pe langa acestea, putem suplimenta cu paturi de cate o persoana, astfel incat putem in final adauga inca 16 paturi de o persoana. Detinem o sala de conferinte care este dotata cu toate echipamente necesare organizarii unui eveniment de business potrivit. Aditional, putem oferi si acces la sala noastra de fitness, la sauna, servicii de masaj, tir cu arcul, biliard, darts, tenis de masa, carti, remi, vizionare filme/meciuri, activitati in aer liber si drumetii.

In plus, puteti beneficia de meniul nostru bogat, variat, ales cu grija, dar si pauze de coffee break. Vom aranja mesele in functie de tipul de eveniment organizat.

LOCATIE NUNTA IN RASNOV

Acum e atat de usor sa organizezi evenimentul vietii tale in inima naturii! Aveti la dispozitie 3 sali de evenimente din care puteti alege, fiecare cu particularitatile sale si cu capacitati diferite de acomodare de persoane. In functie de dorintele dumneavoastra, puteti alege unul din meniurile noastre pentru cea mai speciala seara!

La cerere, vom aranja sala in functie de dorintele dumneavoastra.

LOCATIE NUNTA IN RASNOV

Acum e atat de usor sa organizezi evenimentul vietii tale in inima naturii! Aveti la dispozitie 3 sali de evenimente din care puteti alege, fiecare cu particularitatile sale si cu capacitati diferite de acomodare de persoane. In functie de dorintele dumneavoastra, puteti alege unul din meniurile noastre pentru cea mai speciala seara!

La cerere, vom aranja sala in functie de dorintele dumneavoastra.

EVENIMENTE

DORESTI SA ORGANIZEZI UN EVENIMENT?

Pentru orice intrebare in legatura cu serviciile noastre va rugam sa ne contactati!
Numar de telefon: 0368435012

SALA BOTEZ IN RASNOV

In orice familie, venirea pe lume a unui copil este un eveniment deosebit. Iar botezul este, de asemenea, o ocazie importanta pentru intreaga familie sa se alature. Noi ne dorim sa fim alaturi de dumneavoastra in astfel de momente, pentru crearea unor amintiri pe care nu le veti uita niciodata! La alegere, va puteti bucura de petrecerea de botez in orice sala disponibila, sau chiar pe terasa, unde, in functie de perioada anului, va putem oferi un bufet suedez pentru toate gusturile.

Va punem la dispozitie meniul nostru variat, dar si servicii de coffee break. La cerere putem aranja mesele in functie de preferintele dvs.

SALA BOTEZ IN RASNOV

In orice familie, venirea pe lume a unui copil este un eveniment deosebit. Iar botezul este, de asemenea, o ocazie importanta pentru intreaga familie sa se alature. Noi ne dorim sa fim alaturi de dumneavoastra in astfel de momente, pentru crearea unor amintiri pe care nu le veti uita niciodata! La alegere, va puteti bucura de petrecerea de botez in orice sala disponibila, sau chiar pe terasa, unde, in functie de perioada anului, va putem oferi un bufet suedez pentru toate gusturile.

Va punem la dispozitie meniul nostru variat, dar si servicii de coffee break. La cerere putem aranja mesele in functie de preferintele dvs.

SALA PENTRU PETRECERI DE FIRMA

Niciodata pana acum nu a fost mai usor sa gasesti sala potrivita pentru petrecerea pe care iti doresti sa o organizezi alaturi de angajatii companiei tale. Complexul Max International din Rasnov va pune la dispozitie spatiile potrivite, indiferent de natura petrecerii sau a evenimentului. Pe timp de vara putem organiza si petreceri pe terasa de la etajul 2 a complexului, unde va puteti delecta cu o panorama superba, de unde se pot admira Cetatea Rasnov si masivul Bucegi.

Oferim meniuri variate in functie de buget si de nevoi, dar si servicii de coffee break, iar la cerere, sala va fi aranjata in functie de preferinte.

SALA PENTRU PETRECERI DE FIRMA

Niciodata pana acum nu a fost mai usor sa gasesti sala potrivita pentru petrecerea pe care iti doresti sa o organizezi alaturi de angajatii companiei tale. Complexul Max International din Rasnov va pune la dispozitie spatiile potrivite, indiferent de natura petrecerii sau a evenimentului. Pe timp de vara putem organiza si petreceri pe terasa de la etajul 2 a complexului, unde va puteti delecta cu o panorama superba, de unde se pot admira Cetatea Rasnov si masivul Bucegi.

Oferim meniuri variate in functie de buget si de nevoi, dar si servicii de coffee break, iar la cerere, sala va fi aranjata in functie de preferinte.

LOCATIE PENTRU MAJORATE SI ZILE ONOMASTICE

Cauti un local pentru evenimente in Rasnov unde sa iti petreci majoratul? In functie de preferinte, dar si de numarul de invitati, iti punem la dispozitie una dintre cele 3 sali de evenimente, Clubul Max international sau chiar una din cele doua terase. De asemenea, ai la dispozitie barul, dar si si meniuri variate cu cele mai gustoase bucate romanesti si internationale. Toate pentru tine si o petrecere de care sa iti amintesti cu drag!

La cerere, vom aranja mesele in functie de preferinte.

LOCATIE PENTRU MAJORATE SI ZILE ONOMASTICE

Cauti un local pentru evenimente in Rasnov unde sa iti petreci majoratul? In functie de preferinte, dar si de numarul de invitati, iti punem la dispozitie una dintre cele 3 sali de evenimente, Clubul Max international sau chiar una din cele doua terase. De asemenea, ai la dispozitie barul, dar si si meniuri variate cu cele mai gustoase bucate romanesti si internationale. Toate pentru tine si o petrecere de care sa iti amintesti cu drag!

La cerere, vom aranja mesele in functie de preferinte.

EVENIMENTE

GALERIE FOTO

Call Now Button